  • Nikai 4K UHD Smart TV 70 Inch, Silver – UHD70SLEDT
Nikai 4K UHD Smart TV 70 Inch, Silver – UHD70SLEDT Experience Amazing 4K Ultra HD HDR Picture Quality With Nikai 4K Smart Android TV. Its 2160p Resolution And 60Hz Effective Refresh Rate Provide Brilliant Picture Quality And Smooth Motion For Optimal Viewing Experience. Easily Find And Watch More Of Your Favorite Content With Nikai Smart Android TV. SKU: UHD70SLEDT Category: LED TVs Tags: 4k led 70 inch, 70 inch tv, 70-inch LED, LED TVs, NIKAI, NIKAI LED 70 inch, Nikai led 70 inch price in dubai, nikai smart tv, Nikai UHD70SLEDT, Smart led 70 inchs
Tvs
Tvs
  • TCL 85 Inch TV 4K Ultra HD Smart Google TV with 120Hz Game Accelerator Dolby Vision, HDR 10 Built-In Chromecast Assistant 60HZ MEMC, Black – 85P745